Oferta pracy w Banku 28 maja 2019

Bank Spółdzielczy w Bargłowie Kościelnym poszukuje osoby na stanowisko:
Analityk kredytowy / Weryfikator

Miejsce pracy: Bargłów Kościelny

Zakres zadań i odpowiedzialności:
– dokonywanie analizy kredytowej klienta instytucjonalnego oraz indywidualnego,
– sporządzanie dokumentacji kredytowej,
– rekomendacja decyzji kredytowych.
Wymagania:
– wykształcenie wyższe (preferowane ekonomia, finanse, bankowość lub pokrewne),
– umiejętność samodzielnego sporządzania analizy i oceny sytuacji ekonomiczno-finansowej,
– umiejętności analityczne i komunikacyjne,
– orientacja w zakresie bieżących trendów gospodarczych i sytuacji w branżach,
– umiejętność pracy pod presją czasu – terminowość, inicjatywa w działaniu,
– łatwość uczenia się oraz formułowania wypowiedzi pisemnych oraz wyciągania wniosków,
– bardzo dobra znajomość programu Excel oraz pozostałych narzędzi MS Office,
– dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w instytucji finansowej na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
– odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie,
– możliwość zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju kwalifikacji,
– uczestniczenie w interesujących projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) wraz z oświadczeniem
w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowychna adres: bank@bsbarglow.pl .